BZX84C2V7W-7 Diodes
  • Available: 2,342
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZX84C2V7W-7 Diodes
    BZX84C2V7W-7 Diodes
    BZX84C2V7W-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C2V7W-7 is described as DIODE ZENER 2.7V 200MW SOT323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE