BZX84C2V4W-7-F Diodes
  • Part Number: BZX84C2V4W-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 2.4V 200MW SOT323
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 5,980
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZX84C2V4W-7-F Diodes
    BZX84C2V4W-7-F Diodes
    BZX84C2V4W-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C2V4W-7-F is described as DIODE ZENER 2.4V 200MW SOT323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A