BZX84C2V4-7-F Diodes
  • Part Number: BZX84C2V4-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 2.4V 300MW SOT23-3
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 42,256
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZX84C2V4-7-F Diodes
    BZX84C2V4-7-F Diodes
    BZX84C2V4-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C2V4-7-F is described as DIODE ZENER 2.4V 300MW SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK