BZX84C20-7 Diodes
  • More about BZX84C20-7 Diodes
    BZX84C20-7 Diodes
    BZX84C20-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84C20-7 is described as DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH