BZX84C15S-7 Diodes
  • Part Number: BZX84C15S-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 15V SOT363
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 216
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZX84C15S-7 Diodes
    BZX84C15S-7 Diodes
    BZX84C15S-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. BZX84C15S-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 15V SOT363. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"