BZX84C13S-7 Diodes
  • Part Number: BZX84C13S-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 13V SOT363
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • More about BZX84C13S-7 Diodes
    BZX84C13S-7 Diodes
    BZX84C13S-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. BZX84C13S-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 13V SOT363. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG