BZX84B6V2-7-F Diodes
  • More about BZX84B6V2-7-F Diodes
    BZX84B6V2-7-F Diodes
    BZX84B6V2-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX84B6V2-7-F is described as DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH