BZT585B18T-7 Diodes
  • Available: 17,725
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZT585B18T-7 Diodes
    BZT585B18T-7 Diodes
    BZT585B18T-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT585B18T-7 is described as DIODE ZENER 18V 350MW SOD523. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM