BZT52HC24WF-7 Diodes
  • Part Number: BZT52HC24WF-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 24V 375MW SOD123F
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZT52HC24WF-7 Diodes
    BZT52HC24WF-7 Diodes
    BZT52HC24WF-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT52HC24WF-7 is described as DIODE ZENER 24V 375MW SOD123F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ