BZT52C8V2-13-F Diodes
  • Part Number: BZT52C8V2-13-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZT52C8V2-13-F Diodes
    BZT52C8V2-13-F Diodes
    BZT52C8V2-13-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT52C8V2-13-F is described as DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK