BZT52C6V2S-7-F Diodes
  • Part Number: BZT52C6V2S-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 263,137
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZT52C6V2S-7-F Diodes
    BZT52C6V2S-7-F Diodes
    BZT52C6V2S-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT52C6V2S-7-F is described as DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"