BZT52C39LP-7 Diodes
  • Available: 9,314
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZT52C39LP-7 Diodes
    BZT52C39LP-7 Diodes
    BZT52C39LP-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT52C39LP-7 is described as DIODE ZENER 39V 250MW 2DFN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE