BZT52C39-7 Diodes
  • More about BZT52C39-7 Diodes
    BZT52C39-7 Diodes
    BZT52C39-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT52C39-7 is described as DIODE ZENER 39V 500MW SOD123. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"