BZT52C24-7-F Diodes
  • Available: 90,159
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZT52C24-7-F Diodes
    BZT52C24-7-F Diodes
    BZT52C24-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT52C24-7-F is described as DIODE ZENER 24V 500MW SOD123. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM