BZT52C15S-7-F Diodes
  • Available: 498,061
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZT52C15S-7-F Diodes
    BZT52C15S-7-F Diodes
    BZT52C15S-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT52C15S-7-F is described as DIODE ZENER 15V 200MW SOD323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP