BZT52C11-7-F Diodes
  • Available: 41,628
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BZT52C11-7-F Diodes
    BZT52C11-7-F Diodes
    BZT52C11-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZT52C11-7-F is described as DIODE ZENER 11V 500MW SOD123. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE