BAV3004W-7-F Diodes
  • Part Number: BAV3004W-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE GEN PURP 300V 225MA SOD123
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • Available: 524,084
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BAV3004W-7-F Diodes
    BAV3004W-7-F Diodes
    BAV3004W-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. BAV3004W-7-F is described as DIODE GEN PURP 300V 225MA SOD123. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP