BAV3004W-7 Diodes
  • Part Number: BAV3004W-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE GEN PURP 300V 225MA SOD123
  • Category: Zener Single Diodes
  • Status:
  • More about BAV3004W-7 Diodes
    BAV3004W-7 Diodes
    BAV3004W-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. BAV3004W-7 is described as DIODE GEN PURP 300V 225MA SOD123. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"