BAV20WS-7 Diodes
  • More about BAV20WS-7 Diodes
    BAV20WS-7 Diodes
    BAV20WS-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. BAV20WS-7 is described as DIODE GEN PURP 150V 200MA SOD323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN