BAS70LP-7B Diodes
  • More about BAS70LP-7B Diodes
    BAS70LP-7B Diodes
    BAS70LP-7B is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Single Diodes category. BAS70LP-7B is described as DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 2DFN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE