AZ23C9V1-7 Diodes
  • Part Number: AZ23C9V1-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 2,522
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AZ23C9V1-7 Diodes
    AZ23C9V1-7 Diodes
    AZ23C9V1-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C9V1-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"