AZ23C5V6-7-F Diodes
  • Part Number: AZ23C5V6-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 5.6V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 153,371
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AZ23C5V6-7-F Diodes
    AZ23C5V6-7-F Diodes
    AZ23C5V6-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C5V6-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 5.6V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM