AZ23C4V7-7 Diodes
  • Part Number: AZ23C4V7-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 4.7V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • More about AZ23C4V7-7 Diodes
    AZ23C4V7-7 Diodes
    AZ23C4V7-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C4V7-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 4.7V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK