AZ23C47-7-F Diodes
  • Part Number: AZ23C47-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 47V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 15,053
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AZ23C47-7-F Diodes
    AZ23C47-7-F Diodes
    AZ23C47-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C47-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 47V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W