AZ23C3V9-7-F Diodes
  • Part Number: AZ23C3V9-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 96,314
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AZ23C3V9-7-F Diodes
    AZ23C3V9-7-F Diodes
    AZ23C3V9-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C3V9-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT