AZ23C3V6-7 Diodes
  • Part Number: AZ23C3V6-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • More about AZ23C3V6-7 Diodes
    AZ23C3V6-7 Diodes
    AZ23C3V6-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C3V6-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD