AZ23C27-7 Diodes
  • Part Number: AZ23C27-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 27V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • More about AZ23C27-7 Diodes
    AZ23C27-7 Diodes
    AZ23C27-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C27-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 27V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM