AZ23C22-7 Diodes
  • Part Number: AZ23C22-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 22V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • More about AZ23C22-7 Diodes
    AZ23C22-7 Diodes
    AZ23C22-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C22-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 22V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A