AZ23C18-7-F Diodes
  • Part Number: AZ23C18-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 18V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 61,612
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AZ23C18-7-F Diodes
    AZ23C18-7-F Diodes
    AZ23C18-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C18-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 18V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    View
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM