AZ23C16-7 Diodes
  • Part Number: AZ23C16-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 16V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • More about AZ23C16-7 Diodes
    AZ23C16-7 Diodes
    AZ23C16-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C16-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 16V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"