AZ23C11-7 Diodes
  • Part Number: AZ23C11-7
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 11V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 12,519
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AZ23C11-7 Diodes
    AZ23C11-7 Diodes
    AZ23C11-7 is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C11-7 is described as DIODE ZENER ARRAY 11V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ