AZ23C10-7-F Diodes
  • Part Number: AZ23C10-7-F
  • Manufacturer Name: Diodes
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 10V SOT23-3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 56,819
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AZ23C10-7-F Diodes
    AZ23C10-7-F Diodes
    AZ23C10-7-F is manufactured by Diodes and is categorized in the Zener Array Diodes category. AZ23C10-7-F is described as DIODE ZENER ARRAY 10V SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE