74LVT245BBT20-13 Diodes
  • More about 74LVT245BBT20-13 Diodes
    74LVT245BBT20-13 Diodes
    74LVT245BBT20-13 is manufactured by Diodes and is categorized in the Logic Buffers/Drivers/Receivers/Transceivers category. 74LVT245BBT20-13 is described as IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20TSSOP. Perfect Parts is a supplier of Logic ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Diodes
    ---> Logic Buffers/Drivers/Receivers/Transceivers from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Logic Buffers/Drivers/Receivers/Transceivers
    Logic ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM