V48SR1R225NRFA Delta
  • Part Number: V48SR1R225NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: MODULE DC/DC 1/16 BRICK 1.2V 25A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about V48SR1R225NRFA Delta
    V48SR1R225NRFA Delta
    V48SR1R225NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. V48SR1R225NRFA is described as MODULE DC/DC 1/16 BRICK 1.2V 25A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS