V48SR1R225NNFA Delta
  • Part Number: V48SR1R225NNFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: POWER MODULE 16TH BRICK 1.2V 25A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about V48SR1R225NNFA Delta
    V48SR1R225NNFA Delta
    V48SR1R225NNFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. V48SR1R225NNFA is described as POWER MODULE 16TH BRICK 1.2V 25A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM