V48SR12005NRFA Delta
  • Part Number: V48SR12005NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: MODULE DC/DC 1/16 BRICK 12V 5A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about V48SR12005NRFA Delta
    V48SR12005NRFA Delta
    V48SR12005NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. V48SR12005NRFA is described as MODULE DC/DC 1/16 BRICK 12V 5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"