V48SC3R315NRFA Delta
  • Part Number: V48SC3R315NRFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 15A 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 233
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about V48SC3R315NRFA Delta
    V48SC3R315NRFA Delta
    V48SC3R315NRFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. V48SC3R315NRFA is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 15A 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"