S48SP3R310NRFB Delta
  • Part Number: S48SP3R310NRFB
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: MODULE DC/DC 1X1 BRICK 3.3V 10A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 345
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S48SP3R310NRFB Delta
    S48SP3R310NRFB Delta
    S48SP3R310NRFB is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S48SP3R310NRFB is described as MODULE DC/DC 1X1 BRICK 3.3V 10A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"