S24SP24002PDFA Delta
  • Part Number: S24SP24002PDFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 40W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about S24SP24002PDFA Delta
    S24SP24002PDFA Delta
    S24SP24002PDFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24SP24002PDFA is described as DC/DC CONVERTER 24V 40W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB