S24SP15004PDFA Delta
  • Part Number: S24SP15004PDFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 60W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about S24SP15004PDFA Delta
    S24SP15004PDFA Delta
    S24SP15004PDFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24SP15004PDFA is described as DC/DC CONVERTER 15V 60W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE