S24SE3R306PDFA Delta
  • Part Number: S24SE3R306PDFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 6A 20W 6DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 156
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S24SE3R306PDFA Delta
    S24SE3R306PDFA Delta
    S24SE3R306PDFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24SE3R306PDFA is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 6A 20W 6DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V