S24SE15002PDFA Delta
  • Part Number: S24SE15002PDFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 2A 30W 6DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 80
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S24SE15002PDFA Delta
    S24SE15002PDFA Delta
    S24SE15002PDFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24SE15002PDFA is described as DC/DC CONVERTER 15V 2A 30W 6DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.