S24SE15002NDFA Delta
  • Part Number: S24SE15002NDFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 30W 15V 2A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 149
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S24SE15002NDFA Delta
    S24SE15002NDFA Delta
    S24SE15002NDFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24SE15002NDFA is described as DC/DC CONVERTER 30W 15V 2A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE