S24SE15001NDFA Delta
  • Part Number: S24SE15001NDFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 20W 15V 1.33A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 109
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S24SE15001NDFA Delta
    S24SE15001NDFA Delta
    S24SE15001NDFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24SE15001NDFA is described as DC/DC CONVERTER 20W 15V 1.33A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.