S24SE12003PDFA Delta
  • Part Number: S24SE12003PDFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 2.5A 6DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about S24SE12003PDFA Delta
    S24SE12003PDFA Delta
    S24SE12003PDFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24SE12003PDFA is described as DC/DC CONVERTER 12V 2.5A 6DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F