S24SE12001PDFA Delta
  • Part Number: S24SE12001PDFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 1.25A 6DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 208
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S24SE12001PDFA Delta
    S24SE12001PDFA Delta
    S24SE12001PDFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24SE12001PDFA is described as DC/DC CONVERTER 12V 1.25A 6DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A