S24DE120R8PDFH Delta
  • Part Number: S24DE120R8PDFH
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about S24DE120R8PDFH Delta
    S24DE120R8PDFH Delta
    S24DE120R8PDFH is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24DE120R8PDFH is described as DC DC CONVERTER +/-12V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A