S24DE120R8NDFA Delta
  • Part Number: S24DE120R8NDFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERTER 20W +/-12V 830MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 101
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S24DE120R8NDFA Delta
    S24DE120R8NDFA Delta
    S24DE120R8NDFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24DE120R8NDFA is described as DC/DC CONVERTER 20W +/-12V 830MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE