S24DE120R6PDFH Delta
  • Part Number: S24DE120R6PDFH
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about S24DE120R6PDFH Delta
    S24DE120R6PDFH Delta
    S24DE120R6PDFH is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24DE120R6PDFH is described as DC DC CONVERTER +/-12V 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG