S24DE120R4PDFA Delta
  • Part Number: S24DE120R4PDFA
  • Manufacturer Name: Delta
  • Description: DC/DC CONVERT +/-12V 420MA 6DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 189
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about S24DE120R4PDFA Delta
    S24DE120R4PDFA Delta
    S24DE120R4PDFA is manufactured by Delta and is categorized in the DC/DC Converters category. S24DE120R4PDFA is described as DC/DC CONVERT +/-12V 420MA 6DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Delta
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE